U15

15. 4. 2024

Neúspěšná série s Hrochy

Po Hippos čekal na naše patnáctky mnohem těžší soupeř z jundrovského areálu, Hroši U15.

Třízápasová série započala ve středu na našem domácím hřišti na Kraví hoře a veškeré snažení našich pálkařů eliminoval hroší nadhazovač Štěpán Dvořák, který si připsal no-hit game. Výsledek byl krutý 0:12.


Statistiky zápasu

Na druhý zápas jsme zajeli do areálu Hroch s cílem odčinit nulu v kolonce bodů a vrátit potupnou prohru z Kraví hory. Až na druhou směnu, ve které jsem obdrželi 5 bodů, byl zápas vyrovnaný až do závěru. Dva hity a čtyři body ale na vítězství nestačily. Výkon se však stupňoval s každou další rozehrou, tak jsme věřili až do samotného konce.


Statistiky zápasu

Třetí utkání se stejným soupeřem proběhlo opět na jeho hřiši a naše odhodlání bylo vidět na první pohled. Nástup do zápasu byl skvělý a výkon startujícího nadhazovače Matyho Bárty taktéž. Po třech směnách jsme vedli 1:0 a plnili vše, co jsme si řekli. Čtvrtá směna byla pro nás krutá a šest bodů Hrochů, převážně díky chybám v obraně, nás stálo nakonce celý zápas. Kluci se ještě vybičovali ke zdrcujícímu závěru, kdy dotáhli stav na rozdíl jednoho bodu a nebýt zbytečného autu na třetí metě, snad bychom zápas otočili ve svůj prospěch. Rezimé je však jasné, prohra 5:6.


Statistika zápasu


další aktuality

Zobrazit archiv aktualit