U18

11. 6. 2023

Zklamání v Jundrově

V sobotu jsme odehráli dva zápasy proti Hrochům.

Důležitý duel, který se měsíc odkládal, kvůli nedostatku hráčů Hrochů, se tak konečně uskutečnil. Tentokrát ale marodka byla větší na naší straně, jenže to nebyl důvod, proč z Jundrova odjíždíme s prohrami 0:16 a 6:8. Ačkoliv tomu skóre prvního zápasu neodpovídá, hráli jsme velmi dobré 3 směny. Zbytečné chyby a nezahrané bunty nás dokázaly mentálně naprosto odzbrojit a až po vystřídání a zbytečných metách zdarma nám Hroši utekli o velký bodový rozdíl.

Druhý zápas se nesl v podobném stylu, až do poslední směny bylo vše vyrovnané a vítězství tak bylo stále na dosah. Bohužel se ale ukázalo, že nejsme jako tým schopni zabrat a naplno pracovat i v nepříznivých situacích, kdy se nám nedaří a prohráváme klidně jen o dva body.

Celá sobota byla velkým zklamáním. Stačilo by víc koncentrace a chuť se porvat o vítězství od začátku až do úplného konce. Dělat věci, které pořád trénujeme a všichni je dobře známe a umíme.

Jako trenéři jsme přesvědčení, že ačkoliv se Hroši řadí ke špičce v ČR, jsme schopni se s nimi vyrovnat ve všech baseballových dovednostech a schopnostech. Ten obrovský rozdíl, který mezi námi vždycky byl, už není vůbec tak výrazný. Mentálně máme ale stále velký kus cesty před sebou, abychom mohli tvrdit, že jsme na stejné úrovni.

další aktuality

Zobrazit archiv aktualit