U18

14. 5. 2023

Dvě vítězství U18!

Osmnáctky v pátek a v sobotu odehrály zápasy proti Hippos Brno.

Páteční duel byl až do třetí směny vcelku vyrovnaný, jenže v páté a šesté směně jsme osmi body odskočili a došli si tak pro vítězství 14-4. Nasazení skvělé, chuť po vítězství od začátku až do konce a velká agresivita na pálce nám přinesla celkem 16 hitů. Za zmínku stojí bezpochyby 3x triple z pálky Martina Pánka, který tak ukázal, že rychlost běhu už rozhodně není jeho slabinou.

Naši nadhazovači soupeře po celý zápas k ničemu velkému nepustili, přestože pole vytvořilo celkem 3 errory.


Druhý den jsme se na vítězství nadřeli daleko více. Trenérům, rodičům a možná i pár kolemjdoucím kluci přichystali nervy drásající podívanou až do posledního tvrdého odpalu, který Martin Šenk se štěstím zachytil přímo do jeho rukavice a zápas tak skončil za stavu 12-11. Do budoucna budeme muset začít od kluků vybírat příspěvek na Lexaurin.

Nadhazovači až na problémy s kontrolou zaházeli slušně, pole však opět moc nepodpořilo. Na pálce jsme ale zase odvedli velmi slušný výkon. Jakub Kovařík a Vítek Staněk předvedli svou pálkařskou formu důležitými odpaly a z víkendu si tak odnášíme další dvě výhry.

V letošní Extralize U18 tak držíme 2. místo.

Všichni hráči před či po zápase předali maminkám kytičku ke dni matek a my tak ještě jednou touto cestou chceme popřát “Vše nejlepší ke Dni matek!”

další aktuality

Zobrazit archiv aktualit