U10

2. 5. 2023

Vítězná deštivá série s Ježky

Po dominantním výkonu na pálce si odnášíme první sweep sezóny

Za deštivého počasí jsme v první letošní domácí sérii na Kraví hoře přivítali jihlavské Ježky. S Ježky jsme se během offseason potkali hned čtyřikrát, přičemž v posledním vzájemném utkání v Hrotovicích jsme utrpěli nečekanou prohru. Byli jsme tak zvědaví, jaký výkon předvedou naši hráči proti týmu z Vysočiny tentokrát. Nad Kraví horou se sice stahovala mračna a se začátkem hry začalo pršet, déšť nás však protentokrát na pálce pokropil živou vodou. V sérii jsme si připsali celkem 58 hitů (minulý týden proti Nuclears jich bylo pouze 32). A nezastavila nás ani nucená dvacetiminutová pauza v polovině třetí směny. Hřiště bylo naštěstí i nadále hratelné, a tak jsme mohli pokračovat v započatém herním trendu i ve zbylých utkáních. Tobin Latzka si v sérii připsal hned 3 inside-the-park homeruny a od dalších hráčů byly k vidění pěkné triply. Ukazuje se, že na pálce se začínají stále více prosazovat i hráči druhého sledu našeho lineupu. V poli hrál tentokrát především infield a i v této herní fázi bylo patrné značné zlepšení, když jsme oproti 10 errorům z minulého týdne dokázali toto číslo stáhnout na pouhé 3 v celé sérii. Když nás v dohrávce páté směny posledního utkání znovu přerušil vydatný déšť, bylo jasné, že tentokrát se již na hřiště nevrátíme. Kraví hora se ocitla pod vodou. Rychlé pozdravení se soupeřem tak proběhlo netradičně na horním parkovišti. Příští týden ve venkovní sérii uvidíme, jestli tento povedený výkon dokáží naši hráči zopakovat rovněž proti dosud neporaženým Hrochům.

další aktuality

Zobrazit archiv aktualit