U18

1. 4. 2023

Opening Day – 2xW

Osmnáctky v sobotu 1. 4. otevřely sezónu na MBS proti Drakům. Od první minuty rozcvičování byla v týmu vidět velká energie a chuť předvést to, na čem jsme 5 měsíců velice tvrdě a zodpovědně pracovali.

Všichni nadhazovači – Vítek Staněk, Martin Šenk, Vojta Slavík, Kris Feranec a Patrik Skokan předvedli perfektní výkony a obrovský posun oproti minulému roku. Většina bodů soupeře pramenila z met zdarma nebo chyb v poli. I zde ale oproti přípravným zápasům a celé minulé sezóně byl vidět progress, přestože obranu začínáme trénovat teprve s příchodem na venkovní hřiště.

Celý náš lineup ukázal, že tisíce švihů a nakoukaných balónů v pálkařských tunelech nebyla ztráta času. Předvedli jsme několik tvrdých odpalů, fungovalo situační pálení a i baserunning se výrazně zlepšil.

Kluci ukázali posun nejen v herních dovednostech a fyzických schopnostech, ale hlavně v mentalním nastavení a touze po výhře. Dvě cenné výhry na začátek sezóny jsou skvělou odměnou za odvedenou práci. Všichni hráči ale dobře ví, že sezóna je dlouhá a tímto jsme zdaleka neskončili.

Statistiky TB-Draci 3:2
Statistiky Draci-TB 5:8

další aktuality

Zobrazit archiv aktualit