U13

4. 2. 2023

Dobrý test přípravy na turnaji v Hrotovicích

Kategorie U13 se v sobotu 4.2.2023 zúčastnila přípravného turnaje v Hrotovicích, kde v místí sportovní hale změřila síly s týmy Třebíče, Jihlavy a Chocně.

V prvním zápase se klukům postavil neznámý soupeř Orlice Choceň. Nakonec se tento tým ukázal jako nejslabší a vítězství 9:0 byla zcela zasloužené. Na kopci, i když jen virtuálním, jelikož se házelo bez nadhazovacího kopce, dominovalo duo František Fišer – Jakub Šitina, které nepouštělo choceňské hráče ani na první metu. Pálkaři se také činili a postupně jsme navyšovali náskok až na rozdíl devíti bodů.

Dobré výkony po povedeném prvním zápase jsme chtěli potvrdit i proti silnému Třebíčí. Proti nám nastoupil reprezentační nadhazovač, a to se nakonec ukázalo jako hlavní element. Jeho rychlé nadhozy se našim pálkařům nedařilo kontrolovat, a naopak třebíčští hráči intensivně tlačili na naši obranu. I přes veškerou snahu se nám podařilo bodovat jen jednou a prohra 1:10 byla jednoznačná.

V posledním zápase dne jsme nastoupili proti Ježkům z Jihlavy s touhou zvítězit a odčinit prohru s Třebíčí. Do poloviny klání jsme drželi krok výkonem i bodově se soupeřem a jen těsný aut na domácí metě nám ukončil tlak a pokus o vyrovnání skóre. Takto jsme prohrávali po druhé směně jen o bod 3:4 a vidina vítězství byla stále nadějná. Dobrý výkon na kopci předváděl Václav Menšík, ale jeho následovníkům na kopci se již tak nedařilo a současně s drobnými chybami v obraně nám soupeř začal ve skóre ujíždět. Výsledek 3:12 však zcela neodpovídal průběhu utkání a je až příliš krutý.

V turnaji jsme obsadili třetí místo a před námi je spousta tvrdé práce na trénincích, abychom byli na letošní sezonu dobře připraveni a bojovali o nejvyšší příčky. Díky všem hráčům za bojovnost na hřišti a podporu rodičů v hledišti.

další aktuality

Zobrazit archiv aktualit