U9

3. 10. 2022

Kategorie U9 si dokráčela pro 3. místo na MČR 2022

Základní částí turnaje jsme prošli bez prohry.

Velké překvapení se odehrálo hned první zápas ve skupině, kdy jsme přehráli favorizované Hrochy Brno 15:8. Tento výsledek naše hráče nabudil k výborné hře v dalších částech turnaje.

Čtvrtfinálový soupeř Olympia Blansko se na nás dobře připravil a předváděl velice dobrou hru v obraně a na pálce také neměl příliš slabých chvil. Naši hráči se Blanska ale nezalekli, a i díky homerunovým odpalům Tobíka Latzky a Theo Škrabala dotáhli zápas do vítězného konce.

V semifinále nás čekal další brněnský klub Draci Brno. Jak se čekalo, tak to byl velice vyrovnaný souboj, ve kterém jsme bohužel tahali za kratší konec a prohráli 3:6.

Zápas o 3. a 4. místo byl rozehrán proti nám dobře známým Hrochům. Byl to opět vyrovnaný souboj. Bohužel díky špatnému počasí se toto klání nemohlo dohrát a muselo být odloženo.

Nakonec se oba týmy dohodly na děleném 3. místě.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům za výborné výkony, trenérskému týmu za odvedenou práci a v neposlední řadě samozřejmě rodičům za podporu a povzbuzování, bez kterého by se celý tento ,,kolotoč zápasů’' neobešel.

Martin Růžička

další aktuality

Zobrazit archiv aktualit