U18

8. 10. 2022

Závěr sezóny Extraligy U18

Osmnáctky se letos naposledy vydaly do Blanska, kde odehrály dvojzápas proti Olympii.

První zápas jsme po mnoha chybách ve vnitřním poli prohráli výsledkem 7:4. Na pálce jsme měli spoustu dlouhých a tvrdých odpalů, které ale bohužel většinou končily v rukavicích našeho soupeře.

Do druhého a taky posledního zápasu v letošní sezóně jsme vstoupili ve velkém stylu, kdy jsme v první směně dostali z kopce startujícího Grossmanna, který nám dělal na kopci celou sezónu značné problémy. Naše chuť pálit, bezchybná obrana a přesné nadhozy přináší z posledního zápasu letošní sezóny výhru 16:3.

Celý tým odvedl od začátku zimní přípravy 2021 obrovský kus práce a velký posun kupředu jak po herní, tak i mentální stránce. Do příští sezóny plánujeme projít náročným off-season programem, od kterého si slibujeme lepší herní výsledky v nadcházejícím ročníku. Dlouhých 5 měsíců plné dřiny, které nás čekají, budou bezpochyby vyžadovat plné nasazení všech hráčů, kteří to s baseballem myslí do budoucna vážně. Doufáme, že se začátkem listopadu v tělocvičně potkáme s tímto správným nasazením a chutí se zlepšovat a příští rok tak přinese mnoho vítězství.

Děkujeme hráčům i věrným a pravidelně jezdícím rodičům,

Budeme se na vás těšit opět v dubnu!

Za trenérský tým,
V+M+M+M

další aktuality

Zobrazit archiv aktualit