U18

10. 9. 2022

Osmnáctky 2x vítězné v Ostravě

Osmnáctky se v sobotu 10.9 vydaly do Ostravy, kde poměřily své síly s Arrows.

První zápas byl krásnou přestřelkou obou týmů. K vidění bylo celkem 23 hitů, z toho 16 na naší straně. V začátku utkání jsme se dostali vedení 6:3 po prvních dvou směnách, soupeř ale odpověděl ve čtvrtém inningu a ujal se tak vedení 8:6. Kluci v červeném ale dokázali sedmi body zvrátit vedení opět na naši stranu a Patrik Skokan na kopci zápas uzavřel. Za zmínku určitě stojí pálkařský výkon Honzy Havíře (5-5), Patrik Skokan (4-5), Vít Staněk (3-4).

Druhý zápas přinesl skvělé představení nadhazovačů obou týmů. Matyáš Pjontek v dresu domácích nás na kopci držel a zápas suverénně kontroloval. Po jeho vyčerpaném limitu se ale našim klukům na nového nadhazovače podařilo sedmkrát skórovat a zápas jsme tak vyhráli 8:4. Skvělou práci na nadhazovacím kopci předvedl Vojta Slavík i Vít Staněk, kteří soupeři dovolili pouze dva úspěšné odpaly za 7 směn.

Týmový výkon skvělý, agresivní přístup na pálce a velmi kvalitní výkon nadhazovačů. Lehce ovšem zaostávala práce na metách a obrana v poli. V týdnu nás čeká večerní souboj s Blanskem pod světly.

další aktuality

Zobrazit archiv aktualit