MB

3. 8. 2022

MČR 40+ ambice, houpačka, déšť

Modří se oblékli do červené barvy a hrrr na Ostravu.

Tým byl skoro kompletní až na absenci Fiftýna (návštěva číňana), Radka (dovolená), Modráka (stejně) a Peta (bebínko). Opět nás posíli bývalý štatlař Pokec. Jako nehrající, ale podpůrná i nosící součást byli Pet a Vašek.

První zápas jsme hráli v pátek po obědě proti Drakům. Sestava: Kóča, Mates, Boža, Roman, Golda, Zelí, Pokec, Fridex, Bleki. Střídali Skleny, Ivoš, Bárt, Alboch. Zápas to byl vyrovnaný do konce utkání při stavu 2 : 2, až nám v poslední směně Draci šoupli HR za 3 body a my jsme dokázali pouze obsadit v dohrávce mety a pak pic. Výsledek 2 : 5. V druhém utkání jsme hráli proti Rýchory ze severu. Sestavu narýsoval do zápisu Pet jako GMMB 29.7. 2022 a to: Kóča, Zelí, Boža, Béďa, Alboch, Roman, Ivoš, Bárt, Pokec. Střídali Mates, Laďa V, Bleki, Fridex, Skleny, Golda. Tedy kromě Mrazíka všichni. Utkání jak na střelnici, jednou dole, dvakrát nahoře a naopak. V dohrávce poslední směny jsme se semkli jako dobrý wunder team a s jistotou nám vlastní jsme na 2 auty s přehledem na Blekiho dělovku výhrali 8 : 7. Pátek pro nás skončil jedna-jedna a byl čas na zábavu a historky. Pak někteří adepti StarDance skončili na disco „U taty“ bez vážnějších následků.

V sobotu v Ostravě již mraky a špatná prognóza bez slunce v duši a na fieldu. Do třetího utkání proti Old Boys Praha v poledne jsme nastoupili takto: Mrazík, Mates, Kóča, Roman, Golda, Zelí, Skleny, Fridex, Pokec, Ivoš DH. Utkání se hrálo již za deště, s častým přerušením a našim pálkám byla taková zima, že se jim moc nechtělo. Tak jsme prohráli 11 : 7 a opět bez bedny. A tím to taky celé očekáváné MR skončilo. Sice nás přijel posílit Páca až z daleka a tepla, ale pouze ke stolu v pubu. Raut stejně jako dříve, dobré jídlo, předbíhající nenasytové a mimořádní píči při pivu gratis. Pak se rozdali týmům trika 2022, trochu boj o ně.

V neděli to bylo počasí ještě horší a tak opět za rok. Roman mně předal zbylá trika ve velikostech: 2 x XL, 1 x 2XL, 1 x 3XL. Ta poslední velikost je jasná, ale nevím, co mám dát Mrazíkovi, Petovi atd.

Boža

další aktuality

Zobrazit archiv aktualit