A

5. 7. 2022

NoEXL: Technika vs. Skokani

O víkendu proběhlo 3. kolo NoEXL, ve kterém jsme vyjeli na Hanou.

SO - Lazce 13:00:
Na kopci začínal Radek Burian, ve 4. směně ho střídal Luis Rengel. Zavřít zápas měl Tomáš Říčný, ale bojoval se strike zónou, tak museli zaskočit Matěj Grendža Donský a nakonec i Robert Regner. Útok Skokanů hrozbu nepředstavoval, největšími protivníky jsme si na kopci byli opět sami - 12 met zdarma je vysoké číslo. V útoku jsme předváděli dobré výkony, 25 hitů nelze hanit. Zápas jsme měli ukončit dříve, ale aspoň dostali prostor další hráči.

SO - Lazce 16:00:
Premiéru na kopci v nadstavbě si odbyl junior Vojta Slavík. Krom pár výkyvů, které přičteme na vrub spíše nedostatku zkušeností, předvedl dobrý výkon. Další nadhazovač Matěj Netopilík nás bez větších problémů provedl zápasem do 8. směny, kde naskočil Dan Just. Trocha dramatu na závěr, ale nic z čeho by na čele zůstaly větší vrásky. Pálkaři opět dominantní. Parádním výkonem zazářil Adam Prudil, který si z Olomouce odvezl Cycle. Pálkaři celkově 17 hitů, na kopci opět 12 met zdarma.

NE - Properity Park 13:00:
Na nedělní zápas nám zbývali Svaťa Kraut, Parker Thode a Matěj Brabec, který nakonec na kopec ani nemusel. Naši nadhazovači nepustili olomoucké k ničemu většímu než 2 hitům. Naši pálkaři si připsali 12 dobrých odpalů. Od 2. do 4. směny jsme neskórovali ani jednou, zápas měl být ukončen dřív. Pro příště je třeba neztratit koncentraci.

O víkendu nás čeká pražský soupeř. Kotlářka je mladý, dravý tým, který je svou energií schopný vyvážit nedostatek zkušeností v mužském baseballu. Budeme muset předvést konzistentní výkony, pokud chceme vyhrát všechny 3 zápasy.

další aktuality

Zobrazit archiv aktualit