U13

18. 4. 2022

Vítězná sobota na Kraví hoře

V sobotu U13 Techniky Brno vyhráli dva zápasy nad Draky Brno White

ápasy byly napínavé, bylo k vidění mnoho krásných odpalů, zákroků v poli a radost ze hry na obou stranách musela zahřívat lehce zmrzlé rodiče na tribuně.

Naši pálkaři vlétli do prvního zápasu podle představ a sázeli jeden odpal za druhým. Homerunem tribuny a lavičku rozparádil Filip Goleš, který také odházel nakonec celý zápas a podílel na tom, že soupeř získal za celý zápas pouze 5 bodů. Druhý krásný homerun přidal Antonín Press a body pořád přibývaly po tvrdých odpalech celého týmu. Krásný zápas jsme vyhráli rozdílem 15:5.

Druhý zápas byl mnohem vyrovnanější. Na pálce se nám nadále pěkně dařilo, prosazoval se celý tým, soupeři však také body přibývali, výsledek se přeléval ze strany na stranu. Na kopci se postupně vystřídali 4 nadhazovači Techniky. Po dramatické koncovce při dohrávce Draků s vedením o jediný bod s třetí obsazenou metou a jedním outem se vyznamenal na kopci Matyáš Bárta, catcher Sebastian Václavík a druhometař Alexand Suchánek, kteří suveréně zvládli závěrečné minuty a ubránili těsné vítězství 14:13 pro Techniku Brno.

Mládežníkům Techniky se tak podařilo během jednoho dne v Properity Park Kraví hora vyhrát všechny čtyři zápasy a navázat na U10, kteří porazili 9:2 Bučovice a vyhráli nad Draky White 8:5.další aktuality

Zobrazit archiv aktualit