U7

11. 4. 2022

TB U8 se zúčastnila turnaje ČBP U8 Morava

Naše nejmladší kategorie U8 bojovala 4. a 5.září do posledního dechu a přivezla hezké 6.místo.

První utkání jsme sehráli s pozdějším vítězem celého turnaje Draky Brno, se kterými jsme nakonec utrpěli porážku 14:5. Naši hráči ale byli Drakům důstojným soupeřem, o čemž svědčí i 5 bodů které jsme získali.

Druhý zápas s týmem Arrows Ostrava byl o poznání vyrovnanější. Z tohoto souboje vyšel vítězně bohužel náš soupeř 14:15, ale výsledek vypovídá, že byl k vidění pěkný a útočný baseball.

Jelikož náš třetí soupeř ve skupině Jihlavští Ježci se z turnaje odhlásili, mohli jsme tedy nabírat síly na druhý den turnaje, kde nás čekaly boje o umístění.

Ty jsme začali proti domácímu týmu Olympia Blansko. Hráči Blanska nám rozhodně nechtěli nechat zápas zadarmo a rvali se o každý doběh. Nakonec utkání skončilo naším vítězstvím v poměru 10:7.

V posledním zápase o 5. a 6. místo jsme se utkali s druhým týmem Hrochů. V utkání jsme bohužel udělali více chyb v poli a díky tomu nám soupeř výsledkové utekl. I přes veškerou snahu se nám již nepodařilo srovnat skóre. Zápas nakonec skončil 11:7 pro tým Hroch Brno a rozhodl o našem 6. místě v celkovém pořadí.

další aktuality

Zobrazit archiv aktualit