U15

25. 5. 2024

Blansko rozprášilo všechny snahy o dobrý výsledek

Soupeř z Blanska po celou sérii ukazoval jednoduchost a efektivitu svého útoku a nepustil naše patnáctileté vůbec ke hře. Výsledek série je krutý, ale spravedlivý, 0:3 na zápasy.

Fotogalerie série zde

První zápas se hrál na domácím hřišti na Kraví hoře a hned první směna ukázala směr. Našemu startérovi na kopci se nedařilo a spousta špatných nadhozů posunovalo hosty do bodovacích pozic, aby následným odpalem tyto body získali. Po první směně 0:5 a konečných 2:16 bylo jednoznačné.


Statistika zápasu

Následující dva zápasy série se měly odehrát v Blansku již v sobotu, ale prudký déšť přesunul zápasy až na neděli. Do druhého zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně se snahou odčinit debakl z prvního duelu. To se nepovedlo vůbec a naopak jsme dostali ještě o bod více a naše sebevědomí kleslo, i přes teplé počasí, na bod mrazu. Nedařilo se nic a Olympia přidávala bod za bodem.


Statistika zápasu

Třetí zápas po dvou bodových hodech na náš účet vypadal konečně lépe. Skóre se přelévalo na obě strany, abychom se v páté směně ujali vedení 8:7. Čekala nás už jen dohrávka a tři auty od vítězství. Bohužel meta zdarma, jedna chyba a dva dobré odpaly blanenských pálkařů vyřešily rébus výsledku v náš neprospěch a další bolavou prohru.


Statistika zápasu


další aktuality

Zobrazit archiv aktualit