U15

13. 5. 2024

Napínavá série s Nuclears

Dalším soupeřem našich U15 byl soupeř z Třebíče. Dva nedělní zápasy na Kraví hoře a jeden v pondělí na půdě hostů. Třízápasovou sérii vyhráli nakonec hosté v poměru dva ku jedné.

Fotogalerie série zde

První zápas byl vyrovnaný až do konce a naši hoši si připsali vítězství 5.3. Pálilo se málo a body přinášely hlavně chyby v obranách, které jsme využili lépe a získali důležitý skalp silného soupeře.


Statistika zápasu

Druhý zápas po krátkém odpočinku hrát opět za krásného počasí na modernizovaném hřišti na Kraví hoře. Po vítězném prvním zápase jsme zatlačili na soupeře také na začátku druhého klání a po druhé směně jsme vedli 3:1. Hostům se podařilo zápas otočit ve třetí a čtvrté směně a ujali se vedení 3:4. Chlapci ale zbraně nesložili a hned v následující směně vyrovnali. Rozhodla tak šestá směna a tři body hostů na naše chyby. Závěrečný nápor přinesl pouze snížení konečného skóre na 5:7.


Statistika zápasu

Třetí duel se odehrál v areálu Na Hvězdě. Opět vyrovnaný zápas, kdy až do konce čtvrté směny svítilo na tabuli 2:1 pro domácí, se zlomil v pátém inningu. Nejprve se podařilo vyrovnat na 2:2, ale euforii brzy zchladily naše chyby a Nuclears jich využili k 8 bodům a rozhodnutí souboje.


Statistika zápasu

další aktuality

Zobrazit archiv aktualit