A

12. 5. 2024

Kvalitní výkony proti Kladnu

Náročný týden A-tým zakončil opět v sobotu, tentokrát na domácím hřišti proti Miners Kladno.

Začátek prvního zápasu byl v režii nadhazovačů. Nám se však daří poprvé skórovat už ve druhé směně. Soupeř však hned ve 3. směně odpověděl a otočil na 1:2. Naše odpověď přišla nejdříve ve 4. směně, kdy srovnáváme, abychom v 5. směně definitivně převážili zápas na naši stranu celkem 5 body (2:7). Soupeř v 6. směně koriguje pouze na 3:7. Do konce zápasu pak soupeře střídající M. Grendža-Donský k ničemu nepustil a nám se daří přidat ještě dva body a zápas tak vyhráváme 9:3.

Druhý zápas se rozjížděl daleko pomaleji a první body oba týmy dávají po jednom bodu až ve 3. směně. Na další bod si fanoušci museli počkat až do 5. směny, kdy soupeř skóruje jeden bod a bohužel stejně jako první po našich chybách. Nám se však hned daří zápas srovnat a do posledních 3 směn jdeme za stavu 2:2. Tam se soupeři více daří a přidávají nakonec rozhodující 3. bod a jelikož už další bod nepadl, zápas tak končí výhrou soupeře 2:3.

Tuto sérii i přes stav 1:1 lze hodnotit pozitivně, protože bylo vidět, že i mladší hráči jsou schopni dát týmu dobré směny. Na čem je potřeba zapracovat je klid v klíčových fázích, abychom se vyvarovali chyb, které nás stojí body. Zcela jistě budeme pracovat i na zlepšení práce v boxu, aby naše atbaty byly kvalitnější.

další aktuality

Zobrazit archiv aktualit