U15

6. 5. 2024

Stříbrní na turnaji BO Ostrava U15

Kluci se o uplynulém víkendu zúčastnili již tradičního turnaje BO Ostrava U15, který se hraje na hřišti Arrows za účasti domácího celku, Ježků Jihlava, reprezentačního výběru Polska U15 a naší Techniky Brno. Po dvoudenním klání za krásného počasí vybojovali naši chlapci krásné druhé místo a stříbrný pohár do vitríny TB.

Fotogalerie turnaje zde

V sobotu jsme odehráli dva zápasy. Nejprve nás čekal domácí výběr Arrows a touha po vítězství přivedla náš tým k výhře 12:5. Trpělivost a chyby soupeře byly zlomové.

Po obědě a krátkém odpočinku nás čekal výběr Polska U15, který si pro přípravu a nominační výběr zvolil právě ostravský turnaj. Ve svém prvním utkání jen těsně prohrál s Jihlavou 11:12, a tak jsme očekávali silného protivníka. S koncentrací jsme do utkání vstoupili a dobrý výsledek se dostavil. Vítězství 11:4 a záruka postupu do finále byla uspokojující.

V posledním zápase skupiny nás čekala známá Jihlava. V turnajovém pavouku již o nic nešlo, a tak jsme nasadili naši střídačku, aby sbírala herní zkušenosti. To se na výsledku projevilo a výsledný stav na tabuli 2:15 hovořil za vše. Nicméně druhé místo v tabulce a postup do finálového duelu se stejným soupeřem bylo jisté.


Finále začalo v 16 hodin ostravského času a Ježci z Jihlavy vstoupili do utkání mnohem aktivněji. Postupně přidávali bod po bodu a nenechali naše bojující kluky nadechnout k výraznějšímu odporu. Výsledek na konci byl díky tomu zcela jednoznačný a Jihlava si odvezla turnajový titul. Naši borci si však své druhé místo a stříbrný pohár zcela za výkony zasloužili.

další aktuality

Zobrazit archiv aktualit