U15

29. 4. 2024

Draci nad síly Techniky

Třízápasová série s Draci Brno dopadla neúspěšně pro naše patnáctileté hráče. Ačkoliv jsme měli hodně blízko ke dvěma výhrám, realita byla jiná a až příliš krutá, tři prohry.

Fotogalerie ze série zde

V pátek se na MBS v Komárově hrál první duel třízápasové série a až do čtvrté směny jsme s favoritem drželi krok a mysleli na vítězství. Osudová čtvrtá směna byla krutá a jedenáct doběhů domácích Draků rozhodlo o výsledku. O náš jediný úspěšný odpal se postaral Vašek Menšík a na kopci úspěšně celé tři směny držel dračí pálkaře na uzdě Kuba Hradil.


Statistika utkání

Ve druhém klání jsme černé dresy hostů viděli na Kraví hoře a do páté směny jsme vedli 2:0. Nadhazovač Vašek Menšík si vedl výborně a na pálce jsme také přidali více agresivity. Úspěšné hity si zapsali Maty Bárta, Vašek Menšík, Séba Václavík, Fíla Goleš a dva Mára Ovečka. V pátém inningu se nám trošku rozpadla obrana a šest chyb pomohlo drakům otočit pěti body stav utkání. V dohrávce poslední šesté směny se nám podařilo zatlačit a snížit na rozdíl jediného bodu, ale na víc už síly nestačily. Prohra 5:6 byla pro kluky zklamáním.


Statistika utkání

Třetí zápas už byl jednoznačnou záležitostí pro hosty z Komárova a Draci nás rozstříleli celkem 13 dobrými odpaly. Naše obrana vyprodukovala celkem 10 chyb a výsledek byl na světě - 0:16


Statistika utkání


další aktuality

Zobrazit archiv aktualit